İngilizce Özel Ders

Günümüzde ingilizce bilmek artık bir ihtiyaçtan çok gerekliliğe dönüşmüştür. Belli bir eğitim seviyesinden sonra artık ingilizce yabancı dil bile sayılmamaktadır. Bunun en geçerli sebebi ise ingilizcenin artık dünyanın ana dili sayılmasındandır. İstatistiklere göre dünyada en çok bilinen dil ingilizcedir.

Yukarda yazdıklarımız doğrultusunda ingilizce günümüz Türkiyesinde ana okullarından itibaren öğretilmeye başlanmıştır. Yabancı hocalarla yapılan bu eğitim gençlerimize ingilizceyi ikinci bir anadil olarak edindirmektedir.

Tabi ki de bu bahsedilen eğitimler bedava değil. Maalesef ancak belli gelir seviyesinin üzerindeki insanlar bu eğitime ulaşabiliyor.  İstanbul leventteki TEIS gibi okullar bu bahise en güzel örneklerdendir.

Anaokulundan sonra gelen ilk okullarda da ingilizce ek dil olarak verilmektedir. Devlet okullarında dahi olan bu uygulama hafta sonu okul etütleri ile de desteklenmektedir. Bu şekilde vatandaşlar bu eğitime daha uygun ve daha kolay erişme şansı yakalamaktadır.

Orta öğrenimde artık ingilizce eğitime geçen özel okullar ve devlet okulları mevcuttur. Yüksek puanlı ve/veya yüksek eğitim ücretli bu olasılıklar için ise belli kotalar mevcuttur.

Öğrenci yüksek öğrenime geldiğinde iki şansı vardır. İlki aynı orta öğrenimdeki gibi tamamı ingilizce eğitim yapan üniversitelerde hazırlık okuyarak sonra da tüm akademik hayatında bunu perçinleyerek ingilizce öğrenmek ya da türkçe öğretim yapan bir üniversitede yabancı dili ek ders olarak almak ve öğrenmeye çalışmak.

Özeldersal.com olarak biz işte yukarda bahsettiğimiz eğitimleri tamamlama anlamına gelen ingilizce yeterlilik sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere ve bu zamana kadar yukarda yazdığımız fırsatları kaçırarak artık kendi kendine ingilizce öğrenmek isteyen kişilere ingilizce özel ders vererek hizmet etmekteyiz.

Biliyoruz ki ingilize sınavları bazen çok zor olabiliyor. Kişiler sınav psikolojisine yenik düşebiliyor. Ya da dar zamanda bu çalışmayı yapmak gerekeiliyor. İşte bizler aynı sizler gibi bu yollardan geçmiş, bu işi becermiş, öğrenmiş ve meslek olarak edinerek birçok kişinin sıkıntısını çözmeye yardım etmiş kişileriz. Bu sınavın canınızı bu kadar sıkmasına izin vermeyin. Gelin basit metodlarla, öğrenerek bu sınavı garantili bir şekilde verelim.

Tel: 0555 640 4511

özel ders facebook özel ders twitter